יועץ למשכנתא לנכס נוסף - איי משכנתא

יועץ למשכנתא לנכס נוסף ?!

כל מה שחשבתם על ייעוץ משכנתאות מסתיים ומתחיל אצלנו!

איי משכנתא הינו בית לייעוץ משכנתאות אשר נועד לכם הצרכן שנדרש לקבל החלטה לפני מהלך קריטי בחייו.

מה ייעוץ משכנתא יכול להעניק? מה ההבדל בין יועץ משכנתאות פרטי לבין יועץ משכנתאות מטעם הבנק? מה מתרחש בתהליך הליווי האישי ולאחריו? במאמר זה נכתוב דגשים כתשובה לכל השאלות הללו, נעמוד על הבדלים עדינים ומתומצתים בין יועצי משכנתא פרטיים או מטעם הבנק ונדבר על חלק מהיתרונות הזמינים במסגרת הייעוץ.

היועץ לא משתמש במטה קסמים כדי לנהל משא ומתן עם הבנק. למעשה, הוא משתמש בקשרים שלו, בהבנה המקצועית שלו, במינוף שהוא יכול לגייס ובכל היכולות האישיות שלו כדי לקבל את הריביות הטובות ביותר. לכל הפחות, ביכולתו של היועץ להציג מספר אלטרנטיבות, ממספר בנקים שונים – ולהציג ריבית פוטנציאלית שהיא לכל היותר נמוכה יותר מהממוצע בשוק, ו/או יותר נמוכה ממה שהלקוח היה מסוגל להשיג בעצמו. אחרת הלקוח פשוט יכול לעשות את זה בעצמו. למעשה, לא הרבה לקוחות יודעים שניתן לנהל משא ומתן עם הבנק, או איך עושים את זה, או שזה בכלל "מותר" לנהל משא ומתן עם הבנק. על כן, עצם הידיעה שלמעשה, כן, זה ניתן – כבר יכולה לפתוח אפשרויות מנטליות ודרכים יצירתיות לקבל משכנתא בתנאים נוחים.

 

ההבדלים בין כל יועץ ויועץ מתבטאים לא רק ברמת ואיכות ייעוץ משכנתא שביכולתם להעניק, אלא גם ברמת המחיר שהם גובים. המחיר יכול להתבסס על ידע מקצועי, ניסיון, קשרים, עבר בבנק, התמחות ייחודית או פשוט הערך שהוא מוצא לנכון להעניק ללקוח. ככל שיועץ משכנתא מאמין שהוא נותן יותר ערך ללקוח, כי זכותו לגבות יותר כסף. הזכות היא מטעם עצמו. שכן, כל נותן שירותים יכול לגבות את הכסף שמרגיש לו לנכון.

יועץ למשכנתא לנכס נוסף ?!

מה ייעוץ משכנתא יכול לכלול (בין השאר)?
באופן כללי,יועץ למשכנתא לנכסף נוסף או ייעוץ משכנתא באופן כללי שכולל מספר שירותים – כמו בניית תמהיל משכנתא, משא ומתן עם הבנקים ושירותים שונים אחרים יכול לעלות כמה אלפי שקלים חדשים. לדוגמה, 5,000-7,500 ₪. כאשר יש יועצים שיכולים להציע משהו בתוך הטווח הזה, ויש יועצים שיכולים להציע אף מעליו ואפילו מתחתיו. באם יש יועצים שמבקשים תג מחיר שגבוה או נמוך מהטווח הזה – אפשר להתחיל לבדוק. האם מדובר ביועצי משכנתאות שאין להם ניסיון יועץ למשכנתא לנכסף נוסף ?! או כאלה שלא מתכננים לתת יותר מדי ואולי אפילו עובדים עם מספר מרובה של תיקים בו זמנית ועל כן לא ממש פנויים להתמקד בתיק נתון. התשובה יכולה לתת בהירות לגבי תג המחיר שהם מבקשים. באופן עקרוני, אם הם מאמינים בערך של מה שהם נותנים, הם יגבו את המחיר המלא שלדעתם אמור להתאים.
מנגד, אם יועץ משכנתא גובה מעל לטווח הזה – אזי השאלה היא אחרת. איזה מן ערך או הטבה הוא מעניק? או שמא, אולי הוא לא בהכרח נותן יותר מאחרים, אך הוא כן מאמין בעצמו יותר מאחרים. שזה נפלא בפני עצמו. כך או כך, אפשר לבדוק באם באמת רוצים ללכת איתו, באם הוא נותן מענה על הצרכים ובאם מעוניינים לשלם את המחיר שהוא מציע. באופן כללי, תיקים מורכבים יכולים להגיע עם תג מחיר גבוה יותר. תיקים מורכבים יכולים להיות אלו המערבים סירוב משכנתא, משכנתאות שנועדו לאיחוד הלוואות כמו גם מחיקת חובות, משכנתאות שנחשבות כגבוהות באופן יחסי לשוק, משכנתאות שנועדו לכסות השקעה בנכסים "חריגים/בעייתיים", משכנתאות שנועדו לתושבי חוץ וכן הלאה. מנגד, ישנם יועצי משכנתא שיכולים לבקש לעבוד על בסיס הצלחה בסכום קבוע מראש, או כאחוז מסוים מהחיסכון המתקבל או מהיקף ההלוואה. כך שאם הם מצליחים, על בסיס זה התשלום ואם התשלום מתבסס על הישג מסוים (כמו 100,000 ₪ חיסכון), ומדובר על נגיד 10% ממנו, הרי שהתשלום יכול להיות על 10,000 ₪ בעבור חיסכון של 100,000 ₪ במשכנתא.

איי משכנתא ייעוץ משכנתאות

איי משכנתא - הבית שלי למשכנתא טובה

יועץ למשכנתא לנכס נוסף ?!

לכל בעלי הנכסים אשר קיבלו משכנתא לנכס ראשון והגיע הרגע שבו אתם רוצים/מבינים שנכס נוסף יעניק לכם ביטחון כלכלי אך מבינים שיש לזה מחיר! יתכן והמחיר יהיה משתלם אך רק אם קיבלתם ייעוץ משכנתאות לביצוע קבלת משכנתא לנכס נוסף!

אם החלטתם לנסוע לחו"ל יתכן ואתם זקוקים לביטוח נסיעות במיוחד בתקופה זו של הקרונה וכל המגיפה שיש בעולם! פספורט קארד מיי אדוויס מאפשרים לכם רכישה מהירה וכיסוי ביטוחי מלא לנסיעות לחו"ל.

https://www.advice-ins.net/%D7%A4%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98%D7%9B%D7%90%D7%A8%D7%93-%D7%A4%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98%D7%A7%D7%90%D7%A8%D7%93/