מיחזור משכנתא

איי משכנתא

כל מה שחשבתם על מיחזור משכנתאות מסתיים ומתחיל אצלנו!

איי משכנתא הינו בית לייעוץ משכנתאות אשר נועד לכם הצרכן שנדרש לקבל החלטה לפני מהלך קריטי בחייו.

עלויות נלוות והליך בירוקרטי שנפתרות על ידי ייעוץ משכנתא
מחזור משכנתא כרוך בעלויות נלוות, כגון – פתיחת תיק, בדיקת שמאי, רישום שעבודים וכדומה. ההליך הבירוקרטי, הכרוך במיחזור משכנתא, דומה להליך של לקיחת משכנתא רגילה, וגם כאן ישנה חשיבות לליווי יועץ בכל התהליך של עמידה מול הבנק, לצורך קבלת ייעוץ משכנתא למזעור נזקים וקבלת תנאים טובים במחזור. פעמים רבות מחזור המשכנתא בבנק בו מתנהלת ההלוואה הראשונה אטרקטיבי פחות ללקוח. לכן, יועץ משכנתאות יכול ללוות את התהליך בהצלחה גדולה יותר, ולהביא תוצאות טובות יותר מבנקים אחרים, שרוצים למשוך אליהם לקוחות חדשים.
תהליך מחזור משכנתא וכל המשמעויות שמתבהרות באמצעות ייעוץ משכנתא
המטרה העיקרית של מחזור משכנתא היא להיטיב את תנאי ההלוואה הקיימת, ובסופו של דבר להחזיר פחות כסף לבנק. בשנים האחרונות, הריבית במשק ירדה, ונוצר חלון הזדמנויות למחזור המשכנתא. בנוסף לכך, הבנקים שחררו לשוק מספר רב של מסלולי הלוואות חדשים ואטרקטיביים לנוטלי משכנתא חדשה ולממחזרים משכנתא קיימת. כל מה שצריך לעשות זה לקבל ייעוץ משכנתא יעיל ויסודי, ולשנות בהתאם את המשכנתא הקיימת. בכל מקרה, כדאי לבצע בדיקת כדאיות מעמיקה, שלוקחת בחשבון פרמטרים, כמו למשל – קנס יציאה ממסלול הלוואה קיים, תשלום שמאות ופתיחת תיק חדשה. גם בדיקת יכולת ההחזר צריכה להילקח בחשבון, ואם בסופו של דבר התשובה תהיה חיובית, הרי שניתן למחזר את המשכנתא.
כדאיות הליווי של ייעוץ משכנתא מקצועי
נטייתנו הטבעית היא לחשוב שאנחנו יודעים הכול, ויותר טוב מכולם. אולם, לעתים קרובות צריך להבין שבדברים מסוימים ישנם אנשי מקצוע, שיודעים את הדברים טוב יותר מאתנו. אחד מהתחומים הוא תחום המשכנתאות והבנת השוק הכלכלי המשתנה במהירות, והשפה הסבוכה שקיימת בו. לשם כך קיימים יועצי משכנתאות רבים וטובים, שהבנתם את התחום והידע שלהם בכל רזי ההלוואות והמשכנתאות הוא פנומנלי. לכן, כן, עם זה שאנו יודעים כמעט הכול , חשוב להתייעץ עם איש מקצוע, לפני שממחזרים משכנתא. לשבת אתו לפגישה ייעוץ אחת, או אפילו כמה, ולקבל ממנו ייעוץ משכנתא מקיף, שמכסה את כל התחום, החוקים, השינויים ועוד. בסופו של דבר, כשעושים דברים שאמורים להקל על הוצאות כלכליות, יש לעשות אותם כמו שצריך, ולא להשאיר שום דבר פתוח.
לסיכום, רובנו מתמודדים יום יום עם החזרים גבוהים של הלוואת המשכנתא שלקחנו. בתקופה זו של ריביות נמוכות בשוק ההלוואות, פתיחת מסלולי הלוואות אטרקטיביות ותחרות של הבנקים על כל לקוח פוטנציאלי, כדאי לשקול ברצינות רבה, ביחד עם קבלת ייעוץ משכנתא מגורם מוסמך ומקצועי, את האפשרות למחזר את המשכנתא הקיימת ולהקל במקצת את גובה ההחזרים החודשיים.

ייעוץ למיחזור משכנתא :

מעטים האנשים, שיכולים להרשות לעצמם לרכוש דירה, ללא משכנתא. אם זה מעצם היותם ממשפחות עשירות, זכיה בלוטו או קבלת דירה בירושה. רובנו המכריע מתחייב למשכנתא ארוכת שנים, וזאת כדי שיהיה לנו נכס שלנו, אתו נוכל להיות רגועים ובמשך הזמן אף להתקדם ולהחליפו.

תשלומי המשכנתא הינם תשלומים בעלי נתח ונוכחות בהוצאות הבית. במעמד לקיחת המשכנתא, נכנסים לעניין בעיניים פקוחות, לאחר בחינת כל האפשרויות, ותוך כדי נטילת אחריות למחויבות הכרוכה בהחזר התשלומים, ואף עמידה בהם. אולם, לעתים נוצרים מצבים בהם דברים משתנים, אחד מבני הזוג מאבד את מקום עבודתו, מחלה פתאומית ועוד.

במצב כזה גובה ההכנסות יורד, ברם התשלומים ממשיכים לרדת. בתקופה כזאת, כדי לא להיכנס לפיגורים וחלילה למצב של איבוד הבית, פונים לקבלת ייעוץ משכנתא, והולכים לקראת תהליך של מחזור משכנתא קיימת ופריסת תשלומים חדשה. מצד שני, יכול לקרות מצב בו מתפנה סכום כסף גדול ממקור לא מתוכנן, מה שמאפשר את הקטנת יתרת המשכנתא הקיימת. אז אפשר להעביר את הסכום לטובת המשכנתא, לעבור למסלול קצר יותר ובתשלומים אחרים.

הקשר בין ייעוץ משכנתא לבין עמלת פירעון מוקדם
לפני שמשנים את הרכב המשכנתא, אופן התשלום שלה וגובה התשלומים, חשוב לפנות לקבלת ייעוץ משכנתא, על מנת לבחון את כל האפשרויות הקיימות בפנינו. האם השינוי ישתלם, האם יהיו תשלומי קנסות ואם כן, כמה. ועוד מספר פרמטרים, שאותם ניתן לבדוק במקצועיות ולעומק, בעזרתו של יועץ משכנתאות. נקודה חשובה וקריטית אותה צריך לבדוק, זהו הנושא של גובה העמלה, שאותה יהיה עלינו לשלם, בגין פירעון מוקדם מהצפוי של ההלוואה הראשונית שלנו. חישוב העמלה ייעשה על פי הפער הקיים בין הריבית הקיימת על ההלוואה לבין הריבית הממוצעת במשק ביום מחזור ההלוואה.

 
 
איי משכנתא ייעוץ משכנתאות

איי משכנתא - הבית שלי למשכנתא טובה

איי משכנתא מיחזור משכנתא

ייעוץ משכנתאות, מיחזור משכנתא קיימת והוזלה בריבית החודשית.שנתית. עושים לכם סדר בניהול התהליך מול מערכת הבנק אשר יודעת היטב כיצד לגרום לכם לשלם ריבית מקסימלית.

אם החלטתם לנסוע לחו"ל יתכן ואתם זקוקים לביטוח נסיעות במיוחד בתקופה זו של הקרונה וכל המגיפה שיש בעולם! פספורט קארד מיי אדוויס מאפשרים לכם רכישה מהירה וכיסוי ביטוחי מלא לנסיעות לחו"ל.

https://www.advice-ins.net/%D7%A4%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98%D7%9B%D7%90%D7%A8%D7%93-%D7%A4%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98%D7%A7%D7%90%D7%A8%D7%93/