ייעוץ משכנתאות

איי משכנתא

כל מה שחשבתם על ייעוץ משכנתאות מסתיים ומתחיל אצלנו!

איי משכנתא הינו בית לייעוץ משכנתאות אשר נועד לכם הצרכן שנדרש לקבל החלטה לפני מהלך קריטי בחייו.

חברה לייעוץ או יועץ עצמאי בתהליך של ייעוץ משכנתאות?

בדרך כלל, חברות לייעוץ משכנתאות הינן חברות שמספקות ללקוח הפונה אליהן גב ותדמית, אולם התשלום אותו הן גובות גבוה בהרבה מיועץ משכנתאות פרטי ועצמאי. חברות רבות וטובות מעסיקות יועצי משכנתאות מובילים בתחומם, אולם, אף אחד לא מבטיח שבפניה אליהן, הן יפנו את תיק המשכנתא לאותו יועץ שרוצים בתהליך ייעוץ משכנתאות, אלא ליועץ פנוי. מצד שני, יועצי משכנתאות עצמאיים וטובים לא פחות יספקו תשומת לב מרבית ויחס אישי יותר לתיק המשכנתא אותו הם מקבלים. וזאת מתוך מוטיבציה גדולה יותר להצליח ולהגדיל את מעגל הלקוחות.

עבודה מול הבנקים בתהליך של ייעוץ משכנתאות
כאדם מן המניין, עמידה מול הבנקים השונים במשא ומתן ללקיחת משכנתא היא דבר מסובך, ארוך ומייגע. מילים כמו ריבית פלוס פריים, חישוב אחוזי ריביות, דירוגי אשראי וכדומה נשמעות הרבה פעמים מסובכות ומבלבלות. אדם שרוצה לרכוש דירה ובא לקחת משכנתא, שואף שהמשכנתא אותה יקבל תהיה בתנאים הטובים ביותר בשבילו. רובנו לא יודעים אלו שאלות לשאול, מה לבדוק, למה לשים לב ומה לבקש. כאן נכנס לתמונה יועץ משכנתאות, שבכל תהליך ייעוץ משכנתאות עובד מול מספר בנקים, מכין תיק משכנתאות, בודק לעומק את כל הדברים שיש לבדוק, תוך שאיפה לקבלת משכנתא עם התנאים הטובים ביותר עבור לקוחותיו.

שקיפות ואמינות בתהליך ליווי משכנתאות
כחלק מהאינטראקציה בין הלקוח ליועץ המשכנתאות שלו, ישנה חשיבות רבה ביותר לרמת השקיפות והאמינות בין הצדדים. בכל שלב בתהליך של ייעוץ משכנתאות צצות ועולות שאלות מהותיות, במיוחד מצידם של הלקוחות. הרי הם הולכים להתחייב למשכנתא שתלווה אותם לשנים ארוכות קדימה, וחשוב להם לדעת שמה שהם יקבלו בסופו של דבר תהיה המשכנתא הטובה ביותר עבורם. יועץ משכנתאות טוב, ידאג לעדכן את לקוחותיו בכל שלב של התהליך, תוך הנחת כל האופציות על השולחן בשקיפות מוחלטת. קבלת ההחלטות כאן צריכה להיות בסופו של דבר של הלקוחות, וזאת אחרי שקיבלו מענה מספק ומשביע רצון לכל שאלותיהם. ההצעות למשכנתא צריכות להיות ממספר בנקים, וזאת למען הסר ספק מליבם של הלקוחות לאינטרסים נסתרים של יועץ המשכנתאות שלהם.

ייעוץ משכנתאות

אחת ההחלטות החשובות בחיינו כבוגרים היא ההחלטה להתחייב לרכישת בית ולקיחת משכנתא. רובנו לא מעורים בנבכי העולם הפיננסי, במניירות, בסעיפים ובתתי סעיפים, אשר קיימים בשוק המשכנתאות. מושגים רבים נראים ונשמעים לנו כלקוחים משפה אחרת, ולכן ישנה חשיבות רבה לעבור את תהליך לקיחת המשכנתא כשאנו מלווים באדם אשר התמחותו היא ייעוץ משכנתא. בעל מקצוע זה מעורה בכל רזי המשכנתאות, בעל יכולות בדיקה שברובן אינן ברשותנו, ראיה והבנה של התחום ברמת עומק גדולה ורחבה יותר משל אדם רגיל מן המניין.

כימייה שקשורה בתהליך של ייעוץ משכנתא
לאחר קבלת ההחלטה על לקיחת משכנתא, נשאלת השאלה האם לעבור את תהליך לקיחת המשכנתא לבד, או עם יועץ משכנתאות. ההחלטה הנבונה ביותר היא לעבור את התהליך החשוב הזה בליווי של יועץ משכנתאות. להבדיל מלקיחת הלוואה רגילה, בה יושבים מול פקיד בבנק, בדרך כלל לבד ובלי ליווי, לקיחת משכנתא מצריכה הערכות רצינית יותר. בבחירת יועץ משכנתאות, שילווה תהליך זה, ישנה חשיבות רבה לכימיה שקשורה בתהליך של ליווי משכנתאות. האינטראקציה צריכה להיות טובה ונינוחה, מבוססת על אמון מלא, פתיחות ושקיפות מוחלטת של שני הצדדים. כדי לבחור יועץ משכנתאות, אתו אפשר לעשות את התהליך הזה, יש צורך בקביעת פגישות עם מספר יועצי משכנתאות. בדרך כלל פגישות שאינן מחייבות, ורק לאחר מכן להחליט על יועץ משכנתאות, שהכימיה אתו ורמת האמינות וההמלצות שלו היו הטובות ביותר.

ניסיון מוכח והמלצות בתהליך של ייעוץ משכנתאות
הדעה הרווחת והמוצדקת, אומרת שאין חכם כבעל ניסיון. כמו בכל תחומי החיים, בהם פונים לבעלי מקצוע ובודקים את ניסיונם, כך גם לגבי יועץ משכנתאות. ליווי משכנתאות הינו תחום סבוך ולא פשוט, שמצריך ידע נרחב ומעמיק בתחום הכלכלי בכלל ובתחום המשכנתאות והבנקים בפרט. ניסיון של יועץ משכנתאות הוא הכלי החשוב ביותר בארגז הכלים שלו. רוב יועצי המשכנתאות הינם אנשים שעבדו בתחומים כלכליים ופיננסיים, שרכשו במשך השנים ידע, קשרים וניסיון, ולאחר מכן פנו לתחום של ייעוץ משכנתאות. חשוב מאד לבדוק אם אותו יועץ משכנתאות הוא בעל תואר אקדמי בכלכלה, מה ניסיונו בתחום, מה ההמלצות שבאמתחתו, בדיקת רקע עליו מול אנשים שקיבלו ממנו שירות בתהליך של ליווי משכנתאות, רמת שביעות הרצון ממנו וכדומה.

איי משכנתא ייעוץ משכנתאות

איי משכנתא - הבית שלי למשכנתא טובה

איי משכנתא

ייעוץ משכנתאות שעושה לכם סדר בניהול התהליך מול מערכת הבנק אשר יודעת היטב כיצד לגרום לכם לשלם ריבית מקסימלית.